‹link rel="shortcut icon" href="favicon.ico" type="image/x-icon" /›

Intraorálne snímky - BETHYS s.r.o.

Bethys s.r.o.
Nájdi
MUDr. Alžbeta Piteková, Železničiarska 1, 969 01 B. Štiavnica, tel.: 045 - 692 10 99, mobil: 0904 100 687
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Služby

RTG SNÍMKY:
Orthopanthomografické (OPG) a intarorálne RTG snímkovanie je nevyhnutné pre stanovenie presnej diagnózy a plánu ošetrenia, pri preventívnych prehliadkach, ale aj pri bežnom ošetrení. Zobrazí už počiatočné kazy na miestach, ktoré nie sú na prvý pohľad viditeľné. Rovnako je dôležité aj pri endodoncii, teda pri ošetrení koreňových kanálikov, pri zápaloch nervu, pri paradentóze a kývavosti zubov, prípadne posúdení nutnosti extrakcie zuba.

Panoramatický OPG snímok, ako aj intraorálny snímok je v digitálnom formáte a lekár aj pacient ho okamžite vidí na monitore a na základe toho navrhne plán ošetrenia.


V našej praxi sa pri diagnostike ochorení v dentoalveolárnej oblasti používa zobrazovacia technika, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou vyšetrenia pacienta, ako aj následných ošetrení. Zhotovujeme digitálne intraorálne snímky. Ich výhodou je okamžité zobrazenie na monitore počítača, niekoľkonásobne znížená doba expozície, možnosť uloženia záznamu pre porovnanie do budúcnosti, možnosť aktívnej práce so snímkami, zobrazenie detailov, zmena kontrastu, farebné zobrazenie. Tieto snímky majú výrazný informatívny význam pri diagnostike tvrdých tkanív (zuby, kosti), závesný aparát zubov, pre plánovanie protetických prác, celkových sanácií, ale predovšetkým pri plánovaní implantačnej terapie.
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky